Występy artystyczne

it's our pashion, we love

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak również zespoły coverowe urozmaicające swoim repertuarem imprezy taneczne.

Śmiech to zdrowie, a kabaret na pewno pomoże nam utrzymać uśmiech na twarzy. W naszej ofercie zarówno gwiazdy kabaretu, czyli grupy, które zdobywają nagrody na wszystkich popularnych kabaretonach, ale również jeszcze nieodkryte talenty, które dopiero zaczynają zdobywać rynek kabaretowy.

Co jest rzeczywistością, a co fikcją? Czy ręka jest szybsza od oka? Te pytania zadają najczęściej widzowie pokazów iluzji. Udział magika w imprezie będzie doskonałą atrakcją dla osób dorosłych.

Wysportowane ciała, efektowne układy, Niesamowite widowiska powstałe z pasji. Proponujemy Państwu pokazy akrobatyczne artystów znanych z popularnych programów telewizyjnych oraz wielu innych z równie imponującymi umiejętnościami.

Dj jest jedną z najważniejszych osób na imprezie wieczornej. Od trafnego doboru muzyki, dopasowaniu się zarówno do scenariusza, jak i preferencji rozbawionych Gości zależy sukces imprezy tanecznej. Dlatego proszę powierzyć losy swojej imprezy w ręce specjalistów od doboru muzyki i kreowania dobrej zabawy.

Zajmujemy się organizacją występów kompleksowo, zapewniając odpowiednie zaplecze techniczne: sceny, nagłośnienie, oświetlenie zgodne z wymaganiami artystów.

Nasze portfolio ...

Kontakt

To make your event unique

KONTAKT

mobile:0048-692-595-437
mobile:0048-692-595-438

e-mail: info@eventy.ae

facebook: AE.Event.Marketing

SIEDZIBA

"AE" Event & Marketing

Jana H. Dąbrowskiego 17
60-838 Poznań

NIP 9720532965

"AE" Event & Marketing All Rights Reserved.